Izolowanie ścian za pomocą pianki poliuretanowej to obecnie jedna z najpopularniejszych metod ocieplania. Doskonałe właściwości izolacyjne oraz stosunkowo prosty sposób nakładania sprawia, że jest to materiał często wykorzystywany w budownictwie. Piankę stosuje się m. in. w hydro- i termoizolacji. Dodatkowo materiał ten znajduje swoje zastosowanie także w branży motoryzacyjnej i w przemyśle morskim.

Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie izolacji natryskowej w Głogowie. Posiadamy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu możemy zrealizować różnego rodzaje inwestycje.

Izolacje natryskowe – Głogów

Wykorzystywanie pianki poliuretanowej do ocieplania to skuteczna metoda stosowana również przez naszą firmę. Metoda natrysku sprawia, że dokładnie wnika ona w szczeliny w dachu, nie pozostawiając przy tym pustych przestrzeni. Sam montaż również jest stosunkowo szybki, dzięki czemu nie opóźnia on prac budowlanych, co przy wielu realizacjach jest niezwykle istotne.

Do izolacji natryskowej wykorzystujemy pianę otwarto- oraz zamkniętokomórkową – to bardzo trwały materiał, pochodzący od sprawdzonego producenta. Usługa ta jest wykonywana przez naszych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje. Mimo wieloletniego doświadczenia, nieustannie się rozwijamy, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach. Dbamy o profesjonalizm od pierwszego kontaktu z klientem aż do zakończenia inwestycji.

Jakie usługi świadczymy?

Na Państwa życzenie nasza firma zajmie się:

  • ociepleniem budynku z zewnątrz oraz wewnątrz,
  • termoizolacją oraz hydroizolacją dachów i fundamentów,
  • izolacją ciepłowniczą, akustyczną oraz antysklepieniową,
  • izolacją konstrukcji, np. betonowych, stalowych, drewnianych,
  • izolacjami, które wykorzystuje się w branży motoryzacyjnej i przemyśle morskim,
  • powłokami przeciwpożarowymi.

Fachowcy od zadań specjalnych 

Izolacja natryskowa w Głogowie to profesjonalne usługi, które świadczy nasza firma. Wykorzystujemy otwartokomórkową pianę poliuretanową, która stworzy jednolitą powłokę o odpowiednich parametrach izolacyjnych. Ten uniwersalny materiał może być stosowany na różnego rodzaju powierzchniach. Jest trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wyjątkowo wydajny. Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z nowoczesnego, skutecznego i energooszczędnego rozwiązania, jakim jest izolacja natryskowa, to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy godną zaufania firmą, która ma już na swoim koncie wiele udanych inwestycji. Chętnie podejmiemy kolejne wyzwanie.