Izolacje natryskowe stanowią bardzo przyszłościowy kierunek w budownictwie. To sposób niezwykle szybki, wygodny i dokładny. Nasza firma PPHU Innotech oferuje kompleksowe usługi izolacji natryskowych z wykorzystaniem piany poliuretanowej. W pracy wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt amerykańskiego producenta GRACO oraz wysokogatunkowe piany zamknięto- i otwartokomórkowe wiodących europejskich producentów. Pozwala to sprostać nawet najbardziej wymagającym inwestycjom i stworzyć bardzo trwałe, energooszczędne powłoki izolujące. 

Posiadamy ogromne doświadczenie w branży izolacji natryskowych z wykorzystaniem pianek PUP. Nasza firma powstała w 2013 roku, jednak doświadczenie w branży szlifujemy od momentu, kiedy technologia izolacji natryskowych pojawiła się w Polsce. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje. Regularnie cały zespół uczestniczy w rozmaitych szkoleniach. Wiedzą, którą posiadamy, chętnie się dzielimy podczas specjalistycznych kursów organizowanych dla innych, nowych firm, które mają taki sam profil działalności.

Wykonujemy zlecenia na terenie trzech województw: wielkopolskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego, w promieniu 100 km od Leszna.

Serdecznie zachęcamy do przejrzenia zdjęć naszych realizacji, zapoznania się z ofertą a także do kontaktu!

Nasza oferta obejmuje:

  • Docieplanie różnych elementów budynków, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych

  • Hydroizolację oraz termoizolację stropów, dachów i fundamentów

  • Izolacje antysklepieniowe, ciepłownicze oraz akustyczne;

  • Izolacje konstrukcji różnych rodzajów: stalowych, betonowych czy drewnianych

  • Przeciwpożarowe powłoki;

  • Różnego rodzaju izolacje stosowane w motoryzacji czy przemyśle morskim.