Nasza firma zajmuje się wykonaniem izolacji natryskowej. Jest to niezwykle szybki i skuteczny sposób na ocieplenie budynku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oferujemy kompleksowe usługi izolacji natryskowych z wykorzystaniem pianek PUP. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, które jest gwarancją wysokiej jakości usług. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone, wysokogatunkowe materiały podchodzące od renomowanych producentów. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających inwestycji. Jako firma wykonująca usługi izolacji natryskowej w Śremie, staramy się, żeby wszystkie zlecenia były jak najlepiej zrealizowane.

Izolacja pianką w Śremie

Izolacja termiczna z użyciem pianki poliuretanowej to obecnie jeden z najtrwalszych i najskuteczniejszych sposobów ocieplania różnych elementów budynku. Materiał jest rozprowadzany za pomocą wysokociśnieniowych pistoletów. Substancje, z których powstaje, są łączone w urządzeniu zwanym reaktorem chwilę przed natryskiem. Nałożona pianka zaczyna pęcznieć, w ten sposób dokładnie wypełnia wszystkie wolne przestrzenie.

Wyróżnia się dwa typy pianki:

  • zamkniętokomórkową – jest sztywna, wytrzymała, wodoszczelna, posiada lepsze właściwości w zakresie izolacji termicznej; doskonale nadaje się do izolacji dachów płaskich, stropów, fundamentów,
  • otwartokomórkową – jest lekka, elastyczna, jej atutem jest większa przepuszczalność pary, idealna do ocieplenia poddaszy.

Jakie są plusy izolacji natryskowej oferowanej przez naszą firmę?

Jesteśmy profesjonalną firmą, która świadczy usługi w zakresie izolacji natryskowej od 2013 r. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, które pochodzą od wiodących producentów. W pracy posługujemy się sprawdzonym sprzętem, dzięki któremu możemy podjąć się realizacji każdej inwestycji. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.

Jeżeli poszukują Państwo wykonawcy, który zajmie się izolacją natryskową w Śremie, to zapraszamy do kontaktu. Niewątpliwym plusem tego rozwiązania są mniejsze rachunki za ogrzewanie. Jest to możliwe dzięki skutecznej izolacji cieplnej, którą zapewnia piana poliuretanowa. W przeciwieństwie do różnych inny materiałów, jest ona bardzo wytrzymała, nie pyli się i nie kruszy.